STOP všem pochybnostem

Krásný čas přeji všem. 

Rád bych posunul svou poslední úvahu a seznámil vás s druhým základním krokem na cestě ke Zdraví. Aspoň z mého pohledu.  

Pokud jsme prošli prvním krokem a dokázali se zastavit a pravidelně si vytvořit každý den chvilku pro sebe, přichází na řadu krok č. 2. a to je: zastavit veškeré sebedestrukce.

Ano, vejde se to do jednoho slova: “sebedestrukce”, ale co všechno tohle slovo znamená?

Pojďme si připomenout, z čeho to jsme stvořeni? Připomínám, že ze světla, informací a energie, což potvrzují i výzkumy na poli kvantové fyziky. Světlo teď necháme stranou, přestože je všudypřítomné, ale pojďme se zaměřit na energii, která je vytvářena našim fyzickým tělem. Pokud je tělo v pořádku, funguje jako baterie. V těle máme mínusový potenciál a zvenku dostáváme plusový. A tak můžou obvody fungovat. Ale pokud je energie málo, tak jsme si vytvořili někde v těle “odpor” a ten se může projevovat jak na fyzickém těle, nebo zatím jenom v našem informačním poli.

Co to znamená konkrétně? Tak třeba vztek. Sami na sebe: “nedokázal jsem to, proč zrovna já…”, na fyzické rovině to známe v podobě zánětlivých onemocnění. Akutní záněty nevznikají jen tak bez příčiny. To samé úrazy a tzv. náhody. Všechno jsou to jenom výsledky naší vibrační přítomnosti.

Takže co se nám děje? Co potřebujeme vyřešit nejdříve? Co nás bolí? Co je akutní? A co s tím?

Za prvé si potřebujeme ujasnit prioritu, co je pro nás právě teď na prvním místě?
– zastavit případné vnější zdroje tohoto stavu,
– nasadit protizánětlivé doplňky a stravu a nesmíme zapomenout na kvalitní VODU
– a zbavit se okamžitě všech pochybností.

Jasně teď asi všichni souhlasí a zároveň se smějí a říkají si, kdyby to bylo tak jednoduché. Hlavně ten poslední bod. Ale ono to jednoduché je, jen si to musíme připustit, že je to možné.

Máme přece první krok, pravidelný čas na sebe, 1-2x denně. A to je prostor ve kterém můžeme měnit své mentální nastavení a tím i své informační pole.

Možností jak je asi spousta, já to dělám naladěním přes Klíč. Čtyřmi postoji a návratem k sobě – dovnitř. Vše “venku” je výsledkem naší frekvence právě v tomto okamžiku. A to “venku” se týká i našeho těla.

Jakýkoliv “boj” s nemocí je zákonitě neúspěšný, protože vlastně odstraňujeme pouze příznaky toho co vidíme, případně cítíme. A pokud nezměníme vědomě svoje vibrace, “nemoc” se pouze přesouvá hlouběji do těla. A většinou propukne jinde a jindy. A my pak hrdě říkáme, že jsme to vyléčili a tohle je zase úplně něco jiného. 😂

Takže shrnutí druhého kroku. Je potřeba zastavit destrukci všeho, co nás rozlaďuje. A to jak zvenčí, tak zevnitř. Jak na fyzické úrovni, tak na mentální. A naše emoce jsou našim navigátorem. 

A jde to rychle, do tří dnů buď uvidíte první výsledky svého zaměření, nebo to nemusí být vaše cesta.

A to že jsou potraviny zásadní asi už všichni víte. Máme bohaté zkušenosti se zastavením různých zánětů a akutních případů zelenými potravinami, ale taky jinými potravinovými doplňky, takže pokud se někdo chcete podělit o vlastní zkušenosti, máte možnost. Děkuji všem za pozornost. 🍀