Klíčové esence jsou "ladičkou"

pro naše tělo i duši

Zatímco zelené potraviny vytvářejí prostředí našeho fyzického těla. Kompletně náš organismus vyživují a také čistí. Zatímco esenciální oleje jsou doslova frekvenční potravou pro naší duši. Pokud chceme uzdravit tělo i duši, můžeme provést tzv. "Klíčovou harmonizaci", ale pak se navracíme zpět do každodenní reality. A pokud chceme aby naše výsledky a změny zůstaly už natrvalo, potřebujeme se vrátit do jiného - zdravějšího prostředí pro naše tělo a duši. A zde neznám rychlejšího a silnějšího pomocníka než jsou esenciální oleje matky Ze-Mě ve 100% čistotě a kvalitě firmy Bewit = Be with IT.

"Setrvávej s TÍM je nejlepší rada pro toho, kdo to může pochopit." Paul Brunton

  1. Esence příznivě přelaďuji naše fyzické tělo, přináší nám radost a ukotvují frekvenční naladění, které jsme si sami vybrali.
  2. Podle mnohých a opakovaných studií vyplývá, že v přítomnosti esenciálních olejů, nemůže většina virů, bakterií a plísní současně existovat.
  3. Tyto esence se dostanou během pár minut do všech buněk v našem těle. 
  4. Klíčové esence jsou doslova “nosnou frekvencí” pro naše nové “Já”

Pro nabídku esenciálních olejů firmy Bewit, klikněte na obrázky:

Esenciální oleje Ze-Mě

Esenciální oleje jsou lidstvem využívány pro své fantastické léčivé účinky již tisíce let. Extrahují se z kůry, květů, plodů, listí, jehličí, semen, kořenů, pryskyřice, dřeva nebo z celých rostlin. Nejčastější metodou extrakce je parní destilace. Mnozí odborníci a experti je považují za chybějící součást moderní medicíny. Jsou to komplexní sloučeniny se širokým spektrem pozitivních účinků na naše fyzické, mentální i duchovní zdraví. Mnoho esenciálních olejů ničí viry, bakterie a plísně, pomáhají regenerovat tkáně a nervy, zlepšují naši náladu, rozptylují negativní emoce, podporují naší vůli, vytváří romantickou atmosféru a povznášejí ducha. Jejich používání nám může v mnohém ulehčit a zpříjemnit život a někdy ho dokonce i zachránit. Základní znalost esenciálních olejů by měl mít každý jedinec a měly by být přítomny v každé domácnosti. Při použití esenciálních olejů se uplatňují různé názory, doporučení a školy.

Aromaterapie se opírá o velké množství historických zkušeností a rovněž o seriózní vědecké výzkumy. Ukazuje nám fascinující možnosti přírody, které mohou ulehčit a zlepšit život každého jedince.
Esenciální oleje jsou koncentráty a je třeba k nim přistupovat s rozvahou a opatrností a proto by měl každý uživatel mít základní znalosti o bezpečnosti olejů.

Esence Miracle

Pro více informací klikněte na obrázek: 

Máta rolní, máta peprná, fenykl, pelyněk, citron, pomeranč, bergamot, grep, kmín, kardamom.

Zkušenost: 
Miracle je můj úplně první olej od Bewit. Přesvědčila mě hlavně recenze, kde paní psala, že dává jednu kapku do sklenice vody klientům po masáži a pomáhá hlavně tomu, kdo má potíže s pálením žáhy. Začínala jsem pomalu 6 kapkami do difuzéru a postupně navyšovala. Potom jsem začala nechávat difuzér i přes noc. Dnes ho dávám navíc i ráno do své první sklenice vody. Je to pro mě lahodný nápoj a pořád ho nemám dost. Po 6 týdnech můžu říct, že je skvělý na uklidnění, spánek, srovnání PH těla. Myslím, že právě Miracle by mohl být vstupní branou do světa esenciálních olejů, protože alkalické PH těla pomáhá, aby i ostatní oleje působily tak, jak to měla příroda v úmyslu tj. jemně, ale účinně. Kateřina Z. 

Překyselení organizmu

Někteří lékaři a odborníci uvádějí, že na počátku prakticky všech civilizačních chorob je překyselení organizmu. Je to stav, kdy pH krevního séra je příliš kyselé. Objev z počátku 20. století, že všechny případy rakoviny jsou provázeny překyselením organizmu, byl dokonce oceněn Nobelovou cenou.

Rakovina nemůže existovat v zásaditém prostředí. Pro udržení mírně zásaditého pH v těle je důležité konzumovat dostatek syrové stravy. Negativně nás v tomto směru ovlivňují i faktory jako stres, znečištěné životní prostředí (výfukové plyny, smog, formaldehyd, elektrosmog, pesticidy), kouření, alkohol, drogy, sůl, cukr, chemická aditiva ve stravě.

Posouvat naše vnitřní pH do potřebného mírně zásaditého pásma potřebujeme dnes všichni. Optimální rozsah pH našeho těla je 7,36 – 7,44, což je nutné pro udržení homeostázy – rovnovážného stavu těla. Pokud se hodnota pH krve dostává mimo hranici pH 6,8 – 7,7 nastává smrt.

Mechanizmus působení vhodných esencí spočívá v tom, jak reagují na kyseliny. Agresivními složkami kyselin jsou volné vodíkové ionty H+, které škodí prakticky ve všech místech těla, kde se pohybují. Vysoká hladina těchto kladných vodíkových iontů má přímý vliv na tvorbu serotoninu a způsobuje např. ospalost nebo deprese.

Vzájemnou reakcí esenciálních látek je možné redukovat a neutralizovat tyto škodlivé ionty. Tělo se pak posouvá k tolik potřebnému zdravému zásaditému stavu.

Vzhledem k "oficiálním nařízením" Evropského parlamentu viz. níže, zde nesmíme tvrdit o zdravotních účincích jednotlivích esencí. Proto jsou tyto informace čistě všeobecné a nevztahují se k jednotlivým produktům. Pokud chcete znát pravdu, udělejte si svou vlastní zkušenost.   

Esence Coldet

Pro více informací klikněte na obrázek: 

Kmín, fenykl, grep, pomeranč, kadidlo, anýz, máta, pelyněk, zázvor, geránium, koriandr.

Detoxikace střev a organizmu

Funkční střeva jsou základem našeho zdraví. Některé zdroje uvádějí, že až 80% našeho imunitního systému souvisí se správnou funkcí střev.

Bohužel strava většiny lidí se skládá z přemíry tuků, cukrů, chemických aditiv, lepku a průmyslově zpracovaného jídla. To patří mezi faktory, které střeva oslabují a narušují jejich správnou činnost.

Střeva mají i výrazný vliv a souvislost s naší psychikou. Vybrané esence jsou účinným pomocníkem při obnově správné funkce střev, posílení imunitního systému a nastolení homeostázy – rovnovážného stavu v organizmu.

Stimulují peristaltiku střev a střevní flóru, působí proti infekcím a eliminují parazity.

Vzhledem k "oficiálním nařízením" Evropského parlamentu viz. níže, zde nesmíme tvrdit o zdravotních účincích jednotlivích esencí. Proto jsou tyto informace čistě všeobecné a nevztahují se k jednotlivým produktům. Pokud chcete znát pravdu, udělejte si svou vlastní zkušenost.   

Zkušenost: 
Toto je můj první olejíček, který jsem si jen ze zvědavosti na zkoužku objednala. Již 3 měsíce, jsem se snažila o postupnou detoxikaci, a 3 měsíce jím pouze raw stravu, ale protože jsem pořád měla pocit, že ten efekt není takový, jaký bych si představovala – moje chronické záněty se moc nelepšily. A tak jsem se rozhodla, že to ještě více urychlím a posledních deset dní jsem pila pouze ovocné a zeleninové šťávy…ale od chvíle, kdy jsem si olejíček namazala na zápěstí, a potom i nakapala do šťávy, se ve mně najednou rozprostřel pocit neskutečného klidu a čistoty. Na noc jsem si to namazala na plosky nohou a světe div se v noci se mi něco v bříšku začalo hýbat a po mnoha letech sem cítila až slastné pocity. Cítím se s ním tak dobře, že jsem se vrátila k normální zdravé stravě, protože už vím, a cítím, že jsem zachráněna ! Velmi silně cítím, že jsem se začala uzdravovat…ten olej je doslova zázrak – tekuté zlato – má velmi příjemnou vůni i chuť. A když jsem ho dala i do difuzéru, byla jsem velmi překvapena, že na rozdíl od ostatních olejů z jiných značek, provoněl celý pokoj ! A to jsem si myslela, že ten difuzér nefunguje – omyl oleje z nejmenovaných drahých značek nemají zdaleka takovou sílu ani účinek ! Je Boží ! Michaela M. 

Esence Help H 

Pro více informací klikněte na obrázek: 

Majoránka! citron!, smil, levandule!, neroli, myrha, meduňka, grep!, ylang ylang,

Zkušenost: 
HELP H je nádherná vůně. Dost ji doma používáme i na cesty. Kdysi jsem četl, že onemocnění srdce jsou záněty tepen. Sebemenší problém, máznu na prst kapičku, pak na srdíčko a ještě inhaluji s dlaní, popř. pomačkám reflexní bod na pravé noze- hrudní páteř. Směs HELP H je úžasná vřele doporučuji. Milan V.

Harmonizace srdce

Rostlinné esence mohou být vhodnou harmonizací   ke zklidnění srdce. Prevencí vysokého tlaku, zvýšené tepové frekvence, nebo bušení srdce. Pozitivně mohou působit také při snižování stavu cholesterolu, nebo ischemické chorobě srdeční.

Celkově harmonizují kardiovaskulární, lymfatický a oběhový systém. Jsou podporou při ateroskleróze – jak v prevenci, tak při jejím odstraňování.

Jeden z nejmocnějších esenciálních olejů je jedinečný smil italský. Nacházejí se v něm sloučeniny nazývané beta-diony, které mají významný podíl na jeho schopnosti zabraňovat srážení krve, díky čemuž může být použitelný například k léčení rozsáhlých pohmožděnin vedoucích k hematomu.

Díky protizánětlivým účinkům olejů na žíly, jsou velice prospěšné při tromboflebitidě, kdy záněty a degenerace žil vedou k vytváření krevních sraženin. Vhodné je kombinovat s detoxikací střev a jater.

Vzhledem k "oficiálním nařízením" Evropského parlamentu viz. níže, zde nesmíme tvrdit o zdravotních účincích jednotlivích esencí. Proto jsou tyto informace čistě všeobecné a nevztahují se k jednotlivým produktům. Pokud chcete znát pravdu, udělejte si svou vlastní zkušenost.  

Esence Protect 

Pro více informací klikněte na obrázek: 

Hřebíček, citron, skořice kůra, eukalyptus, rozmarýn, máta, tymián, oregano, kadidlo, tea tree.

Vnitřní ochrana

Podle mnohých a opakovaných studií vyplývá, že v přítomnosti esenciálních olejů, nemůže většina virů, bakterií a plísní současně existovat.

Pro mnohá použití mají některé směsi posílenou antibakteriální a antivirovou účinnost. Stejně jako počítač je chráněn firewallem a antivirovým programem, tak i nejsilnější esence přírody dokáží chránit před viry, baktériemi. Tato ochranná bariéra vytváří zároveň pocit bezpečí před vnějším světem.  

Vzhledem k "oficiálním nařízením" Evropského parlamentu viz. níže, zde nesmíme tvrdit o zdravotních účincích jednotlivích esencí. Proto jsou tyto informace čistě všeobecné a nevztahují se k jednotlivým produktům. Pokud chcete znát pravdu, udělejte si svou vlastní zkušenost.  

Zkušenost: 
Můj největší ochránce PROTECT- už mu říkám můj Anděl. Doporučuji při virózách, nachlazení, zánětu ledvin a močových cest. Velkou zkušenost mám zrovna v těchto dnech, kdy jsem z hodiny na hodinu cítila, že přišla viróza, chřipka, všechno mně bolelo, v krku pocit jak při angíně-nasadila jsem rychlou pomoc – 3× denně do nosného oleje 3 kapičky PROTECTU vnitřně, do difuzéru COLWIT+ BREATH + MIRACLE po 1 kvp., na noc jsem si natřela chodidla zase PROTECT a zodpovědně mohu sdělit, že moje viróza trvala 2 dny, 3.den jsem již vyrazila do lesa a do přírody s hůlkami – zcela zdravá.

Esence Balance 

Pro více informací klikněte na obrázek: 

Pomeranč, kadidlo, tymián, eukalyptus, borovice, tea tree, cypřiš, majoránka, šalvěj, yzop, heřmánek, růže.

Zkušenost: 
Věřím, že každá máma si vybaví ty chvíle, kdy si říká: „Co jen to s těmi dětmi dnes je!“ Až díky oleji Balance jsem si jasně začala uvědomovat, že v tyto chvíle není něco s dětmi, ale se mnou 🙂 Díky olejů už dokáži mnohem lépe vnímat svoje emoce a být ve větším nadhledu. Když přijde chvíle, kdy mám strach nebo cítím sevření, stačí kapka na spánky nebo na hrudník a během chvilky přijde nádherná úleva. Stejně tak kapu i dětem před nějakou náročnou situací. Před pár dny nám pomohl zvládnout v klidu návštěvu zubaře. Balance v difuzéru pomůže urovnat emoce po náročném dni. Doporučuji užívání také v období změn. Tento olej krásně zakotvuje. Dopřejete si ho např. v období nástupu do školky, před zkouškou, ve chvílích bezradnosti nebo smutku. Vždy vás podrží a posune k větší lehkosti.

Emoční rovnováha a harmonie

Jedinečné směsi esenciálních olejů pomáhají překonávat deprese, které mají původ v emoční nerovnováze. Emoce jsou pomaloběžné útvary v mysli a jejich nepochopení a nezvládnutí přispívá k nerovnováze jedince.

Prvním krokem k jejich zvládnutí je jejich identifikace, rozpoznání a uvědomění si. Analýza i osobní zkušenost dokazuje, že emoce nejsou naším nejhlubším bytím a na cestě k jejich zvládnutí je třeba prohloubit toto pochopení a zaujímat k nim neosobní postoj. V procesu sebepoznání a sebezlepšování pak nahrazujeme nižší emoce vyššími – například smutek radostí. Náročnějším procesem je nechat emoce rozplynout v tichu mysli a uvolnit prostor pro průchod intuice.

Negativní emoce jako pesimismus, lítost a sebelítost, výčitky, pocity ztráty, smutek, melancholie, hněv, nenávist, závist, žal, pesimismus, rezignace, osamocení a mnohé jiné pak vytváří komplexy a bloky, narušují harmonii, omezují náš potenciál a nedovolují nám růst, cítit se šťastnými a projevovat se jako svobodné bytosti.

Energetické působení této olejové kompozice působí na hlubších úrovních a podporuje tím schopnost změny a proměny, spouští schopnost transformace. Povzbuzuje naši vůli k opuštění toho, co nám již neslouží a nenaplňuje nás. Pomáhá jedincům, kteří se cítí „zablokováni“ v jejich aktuální situaci a nemohou se „pohnout z místa“. Povzbuzuje nás v překonání omezení, únavy a vyčerpanosti, k nastolení optimizmu a obnovení vitality. Přináší svěžest, radost a odolnost.

Vzhledem k "oficiálním nařízením" Evropského parlamentu viz. níže, zde nesmíme tvrdit o zdravotních účincích jednotlivích esencí. Proto jsou tyto informace čistě všeobecné a nevztahují se k jednotlivým produktům. Pokud chcete znát pravdu, udělejte si svou vlastní zkušenost.  

Oficiální upozornění: 

Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací Vás proto odkazujeme na jiné zdroje.

Disclaimer: Informace uvedené na tomto webu jsou prezentovány pouze se záměrem sdílení a podpory osobního vzdělání. Nejsou určeny k nahrazení individuálního vztahu s lékařem nebo kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem. Cílem není zmírnit, nebo léčit jakékoliv zdravotní, či psychologické stavy, ani působit preventivně, ani diagnostikovat, ani k takové činnosti vybízet. Pokud jste právě v lékařské péči, nebo v jakémkoliv lékařském ošetření, tak změny ve výživě, nebo změny ve vztahu k popisovaným informacím konzultujte se svým ošetřujícím lékařem.

Uvedené informace nejsou míněny jako lékařská rady, ale spíše jako sdílení znalostí a informací. Vyzýváme vás k tomu, abyste si ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem vytvořili v oblasti zdravotní péče vlastní názor a udělali vlastní rozhodnutí na základě vašeho úsudku a průzkumu. Uvedená prohlášení nebyla hodnocena regulačními orgány. Doporučujeme vám, abyste si před tím, než si něco zakoupíte, nebo uděláte nějaké rozhodnutí, provedli svůj vlastní individuální průzkum.

 

 Kontakt: 

Rostislav Jankovec
tel: 602 181 639
mail: rostislav@jankovec.cz