I Ty můžeš zůstat zdravý!

Green harmonizace

Pokud jste dospěli k poznání, že vaše fyzické nebo duševní rozladění, vás nyní upozorňuje na potřebu nějaké zásadní změny ve svém životě, pak jste tady správně. 😀

Pokud, ale hledáte zaručený prostředek, doplněk, návod či postupy na odstranění vaší momentální disbalance, potom hledejte jinde.

Já vám pomoci nemohu. Nemohu a upřímně řečeno už ani nechci se zabývat nadále kýmkoliv, kdo opakovaně a vědomě odmítá převzít svoji zodpovědnost za svůj život, i za své zdraví. Nechci tímto nikomu podsouvat žádné pocity viny, že něco udělal, nebo neudělal, to rozhodně ne. Jen je důležité si uvědomit, že pokud existuje disharmonie ve vašem životě právě teď, můžeme jí vnímat jako příležitost něco změnit. V opačném případě nám zůstavá jenom zátěž, a to by byla ztráta času pro obě strany. 

Pro každého, kdo to myslí sám se sebou vážně, nabízím tříměsíční zkušební spolupráci. Během této doby si sami dokážete odpovědět na to, co můžete pro sebe udělat, kam vlastně míříte, a také jaké životní hodnoty jsou pro vás opravdu zásadní. Co je ve vašem životě nejdůležitější a jak se chcete cítit? 
Těším se na Vás - Tvůrce svého Života  

V každé situaci máme možnost volby.

"Charakteristickým znakem šílenství je chovat se stejně stále stejně 
a přitom očekávat, že se něco změní."

Albert Einsten 

 Kontaktovat mě můžete kliknutím na tlačítko zde:

 

 Kontakt: 

Rostislav Jankovec
tel: 602 181 639
mail: rostislav@jankovec.cz