Příležitost zůstat zdravý!

Green harmonizace - zelená cesta ke zdraví

Ano, to je výzva. 😀 Výzva k tříměsíčnímu, individuálnímu programu, který směruje k obnovení a nastartování vašeho imunitního systému a vašeho zdraví a to včetně zelených produktů k vyčištění a vyživení vašeho těla. Proč na tři měsíce? Protože za tři měsíce získáte ty nejlepší argumenty pro své zdraví - svoje výsledky vlastní zkušeností. Protože máme vědecky ověřené studie o zásadních a prokazatelných změnách imunitního systému projevených při odběru krve účastníků této studie, a to právě po třech měsících.

V ceně balíčku jsou tři osobní konzultace, včetně základní harmonizace. Jedna úvodní a následně po šesti týdnech a  po třech měsících. Navíc v prvním měsíci budeme v telefonickém spojení každý týden, kde budeme korigovat postupy i další doporučení. Součástí tohoto "balíčku" budou i zelené potraviny. Základní harmonizaci všech rovin tzn. fyzické, emoční i duchovní, provádíme komplexním systémem Klíč Poznání.

Budete mít možnost srovnat své zdraví i pocity před touto "kůrou" a také po ní. Budete vidět své výsledky a sami si vyberete co se svým životem uděláte dál. 

Pokud si nejste jistí, zda právě tohle může pomoci právě vám, můžete se objednat na "zdravotní konzultaci", kde vám mohu vysvětlit a doložit jednoduchost, funkčnost a snadnou ověřitelnost tohoto řešení. 

Zdravotní konzultace včetně rychlé harmonizace (30 minut) - 300 Kč
Kompletní tříměsíční green balíček - 5 000 Kč
"Klíčové terapie" zaměřené prioritně na vnitřní, emoční a duchovní procesy  naleznete ZDE.

 

Sami si zkuste odpovědět na následující otázky:

Co doopravdy chcete od života? Je to zrovna to, co právě teď prožíváte?

I vy si můžete dovolit zbavit se všech omezení, veškerých hranic svého strachu i pochyb.
Jste opravdu připraveni převzít plnou zodpovědnost za své zdraví, za celý svůj život? 

Jak moc si vážíte sebe sama? Kdy to chcete změnit? Kdy? ❤ 

Green praktická setkávání 

Nejbližší termín je 8.3. 
Každý druhý čtvrtek v měsíci, od 17 hod. bude v poliklinice Zahradní město setkání přátel zdravého životního stylu nebo těch, kteří cítí, že je čas něco udělat. A není podstatné, jestli to praktikují se zelenými potravinami nebo jinými metodami. Podstatné je ale to, že se rozhodli konečně něco změnit. Možná i vy najdete svou odpověď, která vám pomůže udělat potřebný krok vpřed. (z kapacitních důvodů je nutné se nahlásit předem)

"Charakteristickým znakem šílenství je chovat se stejně stále stejně, 
a přitom očekávat, že se něco změní."

Albert Einsten 

Příspěvek.....................100 Kč

 

 Kontakt: 

Rostislav Jankovec
tel: 602 181 639
mail: rostislav@jankovec.cz