I Ty můžeš zůstat zdravý!

Klíčová green harmonizace

Pokud jste dospěli k poznání, že vaše fyzické nebo duševní rozladění, vás nyní upozorňuje na potřebu nějaké změny ve svém životě, pak jste tady správně. 😀

Pokud, ale hledáte léčitele, nebo zaručený prostředek, na odstranění vaší zdravotní disbalance, potom hledejte jinde. Nejsem léčitel, pouze pomáhám vytvářet vnitřní prostředí těla a duše pro náš stav Zdraví. 

Naše duše nás upozorňuje, že potřebuje nějakou změnu, a pokud jí budeme i nadále ignorovat, není možné obnovit harmonický stav našeho zdraví. Je také důležité uvědomit si, že pokud existuje disharmonie ve vašem životě právě teď, můžeme  ji vnímat jako příležitost ke změně. V opačném případě budeme vytvářet tu samou frekvenci a to samé prostředí. Hledání venku, je pouhou ztrátou času. 

Jestliže chceme změnit svůj život a  nevpouštět do své reality další negativní směry, musíme především navýšit svou hladinu energetiky. Jakmile dosáhneme potřebné úrovně, naše podrážděnost se vytratí. A samozřejmě je pak potřeba udržovat svou "frekvenci" v čistotě.

Cest k navýšení této energetiky je mnoho, ale jedna z nejpřímějších a nejrychlejších vede skrze očištění organismu a přesun na stravování se přírodními produkty bez tepelné úpravy. Energetické tělo člověka reaguje na zanesení své kanalizace velmi citlivě. Čakry se ucpávají, energetické kanály se zužují, proud energie se mění v tenký potůček, což vede ke ztrátě životní síly. Oslabení energetiky s sebou zase nese patologické poruchy fyzického těla a tak vzniká špatný uzavřený kruh.

Pokud neovládáte své tělo, jak byste mohli ovlivňovat svou realitu?

Ne, já nejsem zatím ani vegetarián ani vitarián, a právě proto mi zelené potraviny velmi pomáhají. A pokud vy jste už dál a váš jídelníček se skládá například jenom z RAW stravy, s úctou se před vámi skláním.

No, ale současně mi to nedá a zeptám se, jak doplňujete pro své tělo nezbytnými vitamínami B12, K2....atd? Víme dobře, že v současné stravě ho bohužel už nenalezneme. V tabletkách? Opravdu si myslíte, že izolované vitamíny, minerály nebo stopové prvky může vaše tělo úspěšně zpracovat? Odpovědět si zkuste nalézt sami. 

Pro ty, kteří dojdou k podobným závěrům jako já, nabízím tříměsíční "spolujízdu" změn a navýšení své frekvence. Během této doby si sami dokážete odpovědět na to, co je pro vaše zdraví podstatné, co můžete pro sebe udělat, kam vlastně míříte.  Těším se na Vás. 💚

V každé situaci máme možnost volby.

"Charakteristickým znakem šílenství je chovat se stejně stále stejně 
a přitom očekávat, že se něco změní."

Albert Einsten 

 Kontaktovat mě můžete kliknutím na tlačítko zde:

 

 Kontakt: 

Rostislav Jankovec
tel: 602 181 639
mail: rostislav@jankovec.cz